Please wait...
HomeForumPosts by Sificianu

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Sificianu
Subscribe to this Member's RSS Feed
Topics Only   Topics & Replies

Understanding How the CheckList Bonus Works » Post #717

Wed Oct 31, 2018 04:47 in Success Stories

:clap:

Taskuri - Probleme si sfaturi » Post #2175

Tue Oct 16, 2018 05:48 in Romanian

Vad ca nu reusesc sa fac taskuri

Speak Up » Post #1

Sat Sep 29, 2018 13:36 in Romanian

Salut,
A facutt cineva un survey la speak up?vreau sa zic sa si fie platit pt. el;eu tot incep ,copmpletez la tot felul de date si dupa 15 -20 de minute de lucru imi zice ca nu m-am calificat;timp pierdut.
La voi cum e ,macar sa stiu sa nu le mai incep si sa lucrez degeaba.

Earned $40 on Weekend » Post #16

Wed Aug 15, 2018 10:01 in Your Stats

how?

Intrebari/Probleme » Post #2392

Fri Aug 10, 2018 11:47 in Romanian

SALUT,
DE MAI BINE DE DOUA SAPTAMANI NU AM MAI PRIMIT NICI UN SURVEY.

Taskuri - Probleme si sfaturi » Post #2173

Thu Jul 19, 2018 10:31 in Romanian

Multumesc pentru sfat;deci sa caut survey in oferte nu in survey ,am inteles corect?

Intrebari/Probleme » Post #2390

Fri Jul 13, 2018 16:41 in Romanian

Sunt inscris la survey spik up;dar nu am primit pana acum nici un survey,imi poti ,te rog ,explica de ce?

Taskuri - Probleme si sfaturi » Post #2170

Sat Jun 30, 2018 17:30 in Romanian

Salut,
Ce trebuie sa fac ca sa primesc mai multe survey?primesc cam unul pe saptamana ,cel mult si nu ma calific la toate;
multumesc

Taskuri - Probleme si sfaturi » Post #2169

Thu Jun 21, 2018 12:21 in Romanian

cum?

47 000 Task in Figure Eight :D » Post #68

Wed Jun 20, 2018 17:26 in Your Stats

:clap:

Taskuri - Probleme si sfaturi » Post #2164

Fri Nov 03, 2017 13:45 in Romanian

eu nu reusesc sa ma prind,adica se fac greu

Dovezi de plata. » Post #612

Tue Oct 03, 2017 09:28 in Romanian

:thumbup:

Intrebari/Probleme » Post #2319

Thu Aug 10, 2017 08:58 in Romanian

salut,
am cativa dolari in pending paizza de 3-4 saptamani;oare cat dureaza?
ma intreb de ce imi pierd timpul cu o astfel de non afacere;nu cred ca scot banii pe curentul consumat

Intrebari/Probleme » Post #2291

Wed Jul 19, 2017 03:02 in Romanian

Salut
Si eu astept de 2 zile ,sunt in pending

Sondaje CINT » Post #4

Tue Jul 18, 2017 06:32 in Romanian

Eu nu am reusit sa fac nici un sondaj Cint ;zice ca nu ma calific;de ce?

ClixeSense » Post #1

Tue Jul 18, 2017 06:30 in Romanian

Mai scrie cineva ,veva pe aici.
Ce e cu noua forma a clixesense?
survey-uri nu prea sunt ,task -uri nu stiu sa fac
ce ne ramane?

my earnings for the day » Post #8

Fri Jul 07, 2017 05:55 in Your Stats

:clap:
BtcClock.io?ref=175147

Won cash prize in clix grid play » Post #3

Tue Jun 27, 2017 03:12 in Your Stats

:clap:

$105 in 1 MONTH » Post #249

Sun Jun 18, 2017 13:20 in Your Stats

How did you do that?

My ClixGrid Extra Chances » Post #5

Fri Jun 16, 2017 01:25 in Your Stats

:thumbup:
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: May 24, 2019 21:33:11 EST