Please wait...
HomeForumPosts by mpil5

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by mpil5
Subscribe to this Member's RSS Feed
Topics Only   Topics & Replies

Payza » Post #40

Sat Jun 23, 2018 08:54 in Polish

Mam pytanie czy w payzie mozna wymienic $ na BTC i przelac na portfel? i dojdą?

Ankiety » Post #9965

Wed Oct 18, 2017 10:18 in Polish

Helren wrote: CINT - $0.30 - debilna ankieta o nvidii i geforce.

hehe dokładnie a ja nic "nie wiem" :)

Kiedy Nowa Wersja ClixAddon » Post #6

Wed Jul 26, 2017 15:14 in Polish

Co do dzwonkow tez u mnie nie dzwonia na ankietach a co do zmian mam nadzieje ze nic nie popsuja i w koncu tych ankiet bedzie sporo wiecej niz 1-2 w ciagu dnia na ktore ciezko sie zalapac!!

Ankiety » Post #9359

Thu Jul 20, 2017 16:10 in Polish

alusz to musisz pracować mniej :)

Ankiety » Post #9338

Wed Jul 19, 2017 05:32 in Polish

zaliczona również :)

Ankiety » Post #9261

Mon Jul 10, 2017 10:44 in Polish

Spek up #1 i #2 już ktoś trafił na ankietę?

Ankiety » Post #9253

Sat Jul 08, 2017 15:29 in Polish

było szybciej klikać te taboły tabelowe :) mój cza 23m 2s

ClixGrid » Post #1296

Tue Jul 04, 2017 10:35 in Polish

CONGRATULATIONS!
You have just won $0.10!
You have 24 chances left for today

Koniec PTC!!! » Post #26

Sun Jul 02, 2017 16:17 in Polish

Moi PTC kliknięć dziś 13 sumie 3064 zarobił $ 11,66

Jeżeli to likwidują to niech poprawią jakość oraz ilość ankiet aby to wyrównać bo czasami żeby nie kliknięcia to bym dziennego zarobku nie miał :/

ClixGrid » Post #1293

Sat Jul 01, 2017 04:46 in Polish

CONGRATULATIONS!
You have just won $0.10!

CONGRATULATIONS!
You have just won $0.10!

mpil5 2017-07-01 04:45:26 $0.10
mpil5 2017-07-01 04:45:01 $0.10

ClixGrid » Post #1292

Thu Jun 29, 2017 12:31 in Polish

Ha ostatni strzał !!

CONGRATULATIONS!
You have just won $0.25!
You have spent all your 60 chances

Task Alert! » Post #2703

Sat Jun 24, 2017 06:54 in Polish

kasinda te zadania to jedna wielka ściema i przestałem to robić bo szkoda czasu i nerwów bo czasami szukania jest dużo za 1 centa (10 firm czy rzeczy trzeba znaleść) a i tak się okazuje że to zaliczają jak chcą :/

Wypłaty » Post #1005

Thu Jun 22, 2017 03:15 in Polish

wie ktoś kiedy Clix będzie dawał możliwość wypłat bezpośrednio do portfela Bitcoin?

ClixGrid » Post #1283

Fri Jun 16, 2017 14:32 in Polish

CONGRATULATIONS!
You have just won $0.25!

ClixGrid » Post #1277

Sun Jun 11, 2017 09:21 in Polish

po bardzo długim czasie posuchy dziś 0,10$ i 5 szans

żal pe el

Ankiety » Post #9073

Sat Jun 10, 2017 09:12 in Polish

Masz opcje Image w pisaniu posta i tam możesz wstawić link do obrazka

Wypłaty » Post #951

Fri May 19, 2017 17:11 in Polish

Masz gdzieś informację jak to zrobić i ile to kosztuje?

Wypłaty » Post #949

Fri May 19, 2017 05:11 in Polish

mpil5 wrote: Jak polecacie wypłatę z Clix aby najprościej i najtaniej przetransferować do portfela BTC?

Ponawiam pytanie

Ankiety » Post #8876

Sat May 13, 2017 08:32 in Polish

Ja nie zdążyłem jej zrobić :( ale chętnie bym wypełnił win Real :)

Wypłaty » Post #946

Fri May 12, 2017 19:03 in Polish

Jak polecacie wypłatę z Clix aby najprościej i najtaniej przetransferować do portfela BTC?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Jun 26, 2019 03:51:42 EST