Please wait...
HomeForumPosts by KLAIRH

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by KLAIRH
Subscribe to this Member's RSS Feed
Topics Only   Topics & Replies

Πρώτη πληρωμή Skrill. » Post #9

Mon Apr 15, 2019 16:12 in Greek

Καλησπέρα,έχει πληρωθεί κανείς από Payooneer? για να μου πει αν συμφέρει.

αποδειξεις πληρωμης » Post #2

Fri Oct 19, 2018 07:43 in Greek

Καλησπέρα δεν χρειάζεται να την δημοσιεύσεις.

Προμήθειες από Direct referrals » Post #2

Tue Sep 04, 2018 09:35 in Greek

Γεια σου στείλε καλύτερα ένα εισιτήρειο για να πάρεις απάντηση γιατί το Ελληνικό forum δεν βοηθάει.Καλή επιτυχία.

Payoneer » Post #1

Sun Aug 26, 2018 15:07 in Greek

Έχει πληρωθεί κανείς από payoneer?

Καλύτερος τρόπος πληρωμής? » Post #26

Mon Jul 09, 2018 14:35 in Greek

Έχει και την payoneer, εγώ έχω τη skrill αλλά μετά από αυτό που ανέφερες θα το ρισκάρω να τα τραβήξω.

δεν εχω προσβαση σε surveys » Post #8

Sun May 20, 2018 12:20 in Greek

Δεν είμαι σίγουρη για τίποτα αν λέει ψέματα αυτός θα έχει το πρόβλημα.

δεν εχω προσβαση σε surveys » Post #6

Sun May 20, 2018 07:16 in Greek

Aν διαβάσεις παραπάνω έχει απαντήσει ότι δεν έχει συνδεθεί μέσω proxy.

δεν εχω προσβαση σε surveys » Post #4

Wed May 16, 2018 13:45 in Greek

Στείλε ένα εισιτήριο και θα σου απαντήσουν τι να κάνεις.

neteller » Post #2

Wed May 09, 2018 11:29 in Greek

Πήγαινε στο profil σου και δες στο payments από που μπορείς να πληρωθείς,το neteller δεν το έχει.

payza » Post #11

Wed May 02, 2018 07:38 in Greek

Νομίζω ότι για μικρά ποσά δεν χρειάζεται,εγώ δεν θέλω να βγάλω την κάρτα που σίγουρα θα θέλει δικαιολογητικά.Θα δείξει αρκεί να μην την πατήσουμε πάλι.Σε ευχαριστώ.

payza » Post #9

Mon Apr 30, 2018 07:21 in Greek

Για πληρωμή από SKRILL πρέπει να στείλω τα έγγραφα που μου ζητάνε?

payza » Post #8

Thu Apr 19, 2018 04:19 in Greek

Επικοινώνησε κάποιος με payza,δεν γνωρίζω Αγγλικά για να τους ρωτήσω αν υπάρχει νέο ενημερώστε.

payza » Post #6

Thu Apr 12, 2018 12:26 in Greek

Αν πληρωθώ θα σε ενημερώσω.

payza » Post #4

Tue Apr 10, 2018 10:43 in Greek

Σε ευχαριστώ έστειλα εισητήριο και μου έδωσαν το ίδιο,συνδέθηκα να δούμε αν θα γίνει και η ανάληψη.

payza » Post #2

Tue Apr 10, 2018 07:14 in Greek

Δεν μπορώ να συνδεθώ με payza για να ζητήσω ανάληψη.χαμένος χρόνος.

Χριστός Ανέστη! » Post #2

Mon Apr 09, 2018 07:37 in Greek

Αληθώς ο Κύριος. Χρόνια Πολλά με υγεία και χαρά.

Surveys 2018 » Post #18

Fri Feb 16, 2018 05:50 in Greek

Γρήγορη έρευνα για μπισκότα 0,52.

Surveys 2018 » Post #16

Thu Feb 15, 2018 06:36 in Greek

Έρευνα για μετανάστες 0,80.

My Payment » Post #1

Tue Feb 13, 2018 11:00 in Payment Proofs

Dear Klairh
You've got cash!

ClixSense (alertpay@clixsense.com) just sent you money through Payza.

Payment Details

Date: February 13, 2018 9:48:46 AM
Amount Sent: $54.37 USD
Sender Name: ClixSense
Sender Email: alertpay@clixsense.com
Reference Number:
Message: Thank you for participating in our program, enjoy your reward!
View the details of this transaction by logging into your Payza account.

Thanks for choosing Payza,
Team Payza

surveys » Post #166

Mon Jan 08, 2018 05:08 in Greek

Pollfish Router $0.30.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: May 19, 2019 13:38:12 EST