Please wait...
HomeForumPosts by krewetka2

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by krewetka2
Subscribe to this Member's RSS Feed
Topics Only   Topics & Replies

Ankiety » Post #6265

Sun Sep 25, 2016 04:56 in Polish

Hejka,przestancie narzekac,uwielbiam tę stronkę.Czy znacie lepszą?Więcej luzu!

Ankiety » Post #6062

Sat Aug 06, 2016 11:42 in Polish

U mnie YourSurveys się zacięło -co chwile przychodzi ankieta,w ktorą nie mozna wejsc i tak w kołko od kilku dni,czy ktoś wie moze o co tu chodzi???

Ankiety » Post #6027

Tue Aug 02, 2016 08:24 in Polish

Pozdrawiam Your Survey-zapraszam jeszcze częściej :D

Ankiety » Post #6012

Sat Jul 30, 2016 08:11 in Polish

tak trzymać-oby tak dalej-o niebieskiej tabletce,gubieniu przedmiotow i portalach-zaliczone:)

Ankiety » Post #5990

Thu Jul 28, 2016 09:00 in Polish

U mnie wpadają i rownie szybko wypadają:(

Ankiety » Post #5921

Fri Jul 22, 2016 11:14 in Polish

cześć -u mnie tez zniknęło :o

ClixGrid » Post #970

Sun Jul 17, 2016 10:40 in Polish

Hej.dzisiaj wygrałam $0,25- kocham ClixSense i ClixSense kocha mnie-najbardziej przyjazny program z jakim miałam do czynienia-życzę wszystkim powodzenia

Konto premium - warto? » Post #40

Fri Jul 15, 2016 08:35 in Polish

Cześć- ja zdecydowałam się w końcu na premium i jestem bardzo zadowolona-nawet jak posucha z ankietami to cieplej się robi na sercu, gdy przychodzą droższe reklamy a tak nawiasem mówiąc jezeli jesteście aktywni w clixsense to duście swoich sponsorow,zeby wam zafundowali takie konto-im tez się to przeciez opłaci.

Ankiety » Post #5862

Tue Jul 12, 2016 10:29 in Polish

Cint - o marketach.ok.15 min. zaliczona :thumbup:

Ankiety » Post #5843

Fri Jul 08, 2016 06:22 in Polish

dwie ankiety hurra

Ankiety » Post #5768

Fri Jul 01, 2016 12:10 in Polish

hej ludzie nie kłoccie się trzymajcie klase,dzisiaj wysyp ankietek-dwie zaliczone,co do tej o Krakowie-nie mieszkam,wiec zaznaczam,ze nie mieszkam i to jest ok.pozdrawiam wszystkich-clixsense jest the best

Ankiety » Post #5736

Wed Jun 29, 2016 09:12 in Polish

ja takie zaczęłam omijac szczegolnie jak przychodzą w nocy

Ankiety » Post #5726

Mon Jun 27, 2016 08:37 in Polish

czesc-YS-o farbach do wlosow-nagle zastopowana:(

Ankiety » Post #5720

Sun Jun 26, 2016 06:38 in Polish

kawa zaliczona:)

Ankiety » Post #5694

Sat Jun 18, 2016 02:59 in Polish

Unread Post#5697 by pantarei » Today, 01:39

pantarei wymiatasz!!!gratulacje:}

Ankiety » Post #5642

Fri Jun 10, 2016 06:42 in Polish

tak czy inaczej zarobilam juz tutaj tyle ze kupuje premium-podziele sie swoim doswiadczeniem-dziekuje za Wasze uwagi-pomogly mi podjac decyzje-serdecznie pozdrawiam/dzisiaj dwa fajne filmiki o Europie-zaliczone

Ankiety » Post #5606

Tue Jun 07, 2016 04:41 in Polish

sladar68 gratulacje-jak Ty to robisz :o

Ankiety » Post #5568

Wed Jun 01, 2016 03:33 in Polish

hejka-ja mam zablokowane od 2 tygodni,pisalam,ale jeszcze nigdy nie doczekalam się odpowiedzi,więc na to bym nie liczyla.Kolejna zagadka ha ha ha

Ankiety » Post #5547

Sun May 29, 2016 06:36 in Polish

gratulacje-u mnie na razie posucha

Ankiety » Post #5523

Thu May 26, 2016 03:32 in Polish

SUPLEMENTY I UBEZPIECZENIA ZROBIONE ZALICZONE-samplico niestety zwiala-powodzenia
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Jun 16, 2019 20:46:51 EST